מה זה גוגל-סייטס?

Google Sites (גוגל אתרים) היא מערכת חינמית של גוגל המאפשרת לכל אחד לבנות אתר מכל סוג בקלות ובמהירות ללא כל צורך בידע מקצועי או בתכנות.

עיצוב האתר מצטיין בפשטות ובידידותיות לגולש. בניית סרגלי הכלים והמעבר בין עמודי האתר נעשים בצורה נוחה ואינטואיטיבית כך שגם אם זו הפעם הראשונה של הגולש באתר הוא ימצא את דרכו בקלות אל התוכן אותו הוא מחפש.

המערכת של גוגל סייטס תומכת במגוון לא מבוטל של כלים, גאדג'טים, תוספים ומאפשרת התממשקות קלה לעמוד הפייסבוק שלכם, לטוויטר ולשאר צורות המדיה החברתית.

למרות שכל אחד יכול ליצור אתר עם גוגל סייטס מעטים המפתחים שיודעים להפיק מהמערכת את המיטב. אנו באגס - בניית אתרים בגוגל מכירים את המערכת על בורייה (כאן תוכלו לראות דוגמאות לעבודות שביצענו) ונוכל לבנות עבורכם במהירות - אתר נוח וידידותי במיוחד לגולשים, אתר נגיש במיוחד לגוגל וכזה שיראה מצויין!

כך תוכלו להתמקד במטלות השוטפות של העסק שלכם בזמן שהאתר מביא לכם עוד ועוד לקוחות. צרו קשר עכשיו וקבלו מאיתנו הצעת מחיר אישית.

קו כחול

יתרונות האתרים שלנו

אייקון טלפון

נתמכים על ידי גוגל

חיוך

ידידותיים לגולש

זכוכית מגדלת

נגישים במיוחד למנועי חיפוש

מערכת ניהול

מנוהלים באופן פשוט

מפתח שבדי

ללא עלויות תחזוקה

בניין

ללא עלויות איחסון

וי

כוללים דומיין זמני

שמירה

מגובים באופן שוטף

העלאה

נפח אחסון גבוה - 10 ג'יגה

פתיחה

שדרוגי מערכת שוטפים

זוג דומה

סנכרון מלא עם מוצרי גוגל

זוג שונה

סנכרון עם מדיה חברתית

תג מפה

ניתנים לתפעול מכל מקום

שעון

ניתנים לתפעול בכל זמן 24/7

חלונות

מותאמים לכל דפדפן

מכשיר סלולרי

מותאמים לכל סלולרי / טבלט

דולר

לא יקרים


קו ירוק

תהליך הפיתוח

אחד
לומדים להכיר אתכם
במהלך שיחה אחד על אחד נשאל אתכם שאלות ספציפיות כדי לברר מה מניע את העסק שלכם, מה הצרכים העסקיים שלכם ומהן המטרות אליהן אתם שואפים. אנו נאסוף פרטים רבים ככל שביכולתנו על מנת להבטיח כי אנו מבינים את ה"אישיות" של העסק שלכם. כמו כן, נבקש ממכם לשלוח לנו כל טקסט רלוונטי, תמונות או קבצים גרפיים שאנו יכולים להשתמש בהם עבור האתר שלכם.


שתיים
מעצבים לכם אתר לדוגמה
לאחר השיחה, נשתמש במידע הזה כדי לכתוב, להעתיק, לבחור פריסה, לבחור גופנים וצבעים, להוסיף תמונות ולהנגיש את האתר שלכם למנועי החיפוש. היו בטוחים שיש לנו את הידע והניסיון להכין ולעצב אתר שיעמוד בסטנדרטים הנהוגים היום באינטרנט.


שלוש
עוברים לגוגל סייט
אם אהבתם את הדוגמה שלכם זה מעולה. עכשיו נוכל להעביר את האתר החדש לחשבון שלכם בגוגל או שתוכלו להמשיך בפיתוח שלו אצלנו.


ארבע
מקדמים אתכם ברשת
במהלך הימים הראשונים מנוע החיפוש של גוגל יעודכן על האתר החדש שלכם והאתר יופיע ברשימת התוצאות של מנוע החיפוש כמעט מייד. אם תבחרו להתחיל תכנית שיווק מקיפה יותר באינטרנט, אל דאגה. אנו נייעץ לכם על הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.


חמש
יש לכם אתר מדהים!
ברגע שהאתר שלכם בנוי, אתם יכול לבחור האם לנהל אותו לבד או להשאיר את הניהול אצלנו. למעשה אם אתם מעדיפים לבצע את השינויים בעצמכם, כלי העריכה זמינים עבורכם ברשת 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע.
 
צרו איתנו קשר עכשיו