עדכון: מראה ועיצוב חדש לאתרי גוגל סייטס - בדרך אליכם!

פורסם: 17 ביולי 2016, 3:34 על ידי: אגס בניית אתרי גוגל סייט   [ עודכן 17 ביולי 2016, 3:48 ]

אתרי גוגל סייטס החדשים

חדשות טריות מעולם האתרים של גוגל – האתרים החדשים של גוגל משתנים. כרגע נראה שזהו שלב הפיילוט בלבד. תפנית זו הייתה צפויה בהמשך לעידון של שירותי אפליקציות שונות של גוגל כמו הטפסים של גוגל וגוגל דרייב.

האם אתרי גוגל החדשים יהיו הוויקס החדשים או שאולי האפליקציות יהיו מבוססות ענן? נחכה ונראה. בואו נביט במידע שקיבלנו דרך החדשות שלהם שנשלחו במייל ולפי העיצוב החדש של דף ההרשמה לגוגל סייטס.

"אתרי גוגל נבנים מחדש

אתרי גוגל הם המוצרים הכי פופולריים בקרב לקוחותינו ואנחנו עובדים על עדכון שיקל על בעלי האתרים. באמצעות אתרי גוגל החדשים, תוכלו לבנות דף פונקציונלי ויפה שיקבץ ויפיץ את התוכן שלכם ויהיה אופטימלי עבור כל מסך. עיצוב חדש של "גרור ושחרר" אינטואיטיבי יתמוך בשיתוף ע"י עורכים רבים כמו בגוגל דוקס ויאפשר גישה קלה לכל התוכן שלכם כולל יומן, מסמכים, מפות ועוד. האתרים החדשים של גוגל סייטס יכללו תחומים ותכניות שעוצבו באופן מתוכנן וגמיש לכל גודל מסך כך שהם יהיו שימושיים גם כשגולשים ניגשים אליהם ממסך מחשב בגודל 30 אינץ או מהסמארטפון תוך כדי נסיעה.

עיצוב אתרי גוגל סייט רספונסיביים

אתרי גוגל החדשים הם צעד גדול לקראת עיצוב של אתרי אינטרנט רספונסיביים. תהיה אופציה לתמונות לכסות 100% מגודל המסך. הגופנים יגיבו בהתאם לדרישות המכשיר שמציג אותם ועוד...

לוח הבקרה

בעבר סרגל הכלים של לוח הבקרה היה תפריט מיושן של "הוסף". בלוח הבקרה החדש יש אפשרות לגרירה של תמונות, כתובות אינטרנט, מפות, סרטונים ופונקציות אחרות אל האתר.

הנה 5 עובדות מרכזיות על האתרים החדשים של גוגל סייטס

  1. אפשר להתקבל לתכנית הפיילוט אם אתם עומדים בדרישות ע"י לחיצה כאן.
  2. אתרי הגוגל הקלאסיים שלכם ימשיכו לתפקד ולא יושפעו מהפריסה של אתרי הגוגל החדשים. עדיין תוכלו לגשת לאתרים אלו ולתפעל אותם.
  3. אתם לא צריכים לאמץ את העיצוב החדש של גוגל סייטס.
  4. תוכלו לערוך ולשתף את אתרי גוגל החדשים במקביל לישנים במתכונת של Google Docs.
  5. אתרי גוגל ייראו טוב יותר בכל ההתקנים שברשותכם.
  6. דוגמה לאתר עם עיצוב חדש תוכלו לראות כאן

לחצו כאן כדי ללמוד על פירוט ההבדלים בין אתרי גוגל הישנים לחדשים