למדו עוד על האתרים של Google Sites

תהליך הפיתוח

יתרונות האתרים שלנו

מה זה גוגל-סייטס?

Google Sites (גוגל אתרים) היא מערכת חינמית של גוגל המאפשרת לכל אחד לבנות אתר מכל סוג בקלות ובמהירות ללא כל צורך בידע מקצועי או בתכנות.

עיצוב האתר מצטיין בפשטות ובידידותיות לגולש. בניית סרגלי הכלים והמעבר בין עמודי האתר נעשים בצורה נוחה ואינטואיטיבית כך שגם אם זו הפעם הראשונה של הגולש באתר הוא ימצא את דרכו בקלות אל התוכן אותו הוא מחפש.

המערכת של גוגל סייטס תומכת במגוון לא מבוטל של כלים, גאדג'טים, תוספים ומאפשרת התממשקות קלה לעמוד הפייסבוק שלכם, לטוויטר ולשאר צורות המדיה החברתית.

למרות שכל אחד יכול ליצור אתר עם גוגל סייטס מעטים המפתחים שיודעים להפיק מהמערכת את המיטב. אנו באגס - בניית אתרים בגוגל מכירים את המערכת על בורייה (כאן תוכלו לראות דוגמאות לעבודות שביצענו) ונוכל לבנות עבורכם במהירות - אתר נוח וידידותי במיוחד לגולשים, אתר נגיש במיוחד לגוגל וכזה שיראה מצויין!

כך תוכלו להתמקד במטלות השוטפות של העסק שלכם בזמן שהאתר מביא לכם עוד ועוד לקוחות. צרו קשר עכשיו וקבלו מאיתנו הצעת מחיר אישית.

לומדים להכיר אתכם

במהלך שיחה אחד על אחד נשאל אתכם שאלות ספציפיות כדי לברר מה מניע את העסק שלכם, מה הצרכים העסקיים שלכם ומהן המטרות אליהן אתם שואפים. אנו נאסוף פרטים רבים ככל שביכולתנו על מנת להבטיח כי אנו מבינים את ה"אישיות" של העסק שלכם. כמו כן, נבקש ממכם לשלוח לנו כל טקסט רלוונטי, תמונות או קבצים גרפיים שאנו יכולים להשתמש בהם עבור האתר שלכם.

מעצבים לכם אתר לדוגמה

לאחר השיחה, נשתמש במידע הזה כדי לכתוב, להעתיק, לבחור פריסה, לבחור גופנים וצבעים, להוסיף תמונות ולהנגיש את האתר שלכם למנועי החיפוש. היו בטוחים שיש לנו את הידע והניסיון להכין ולעצב אתר שיעמוד בסטנדרטים הנהוגים היום באינטרנט.

עוברים לגוגל סייט

אם אהבתם את הדוגמה שלכם זה מעולה. עכשיו נוכל להעביר את האתר החדש לחשבון שלכם בגוגל או שתוכלו להמשיך בפיתוח שלו אצלנו.

מקדמים אתכם ברשת

במהלך הימים הראשונים מנוע החיפוש של גוגל יעודכן על האתר החדש שלכם והאתר יופיע ברשימת התוצאות של מנוע החיפוש כמעט מייד. אם תבחרו להתחיל תכנית שיווק מקיפה יותר באינטרנט, אל דאגה. אנו נייעץ לכם על הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

יש לכם אתר מדהים!

ברגע שהאתר שלכם בנוי, אתם יכול לבחור האם לנהל אותו לבד או להשאיר את הניהול אצלנו. למעשה אם אתם מעדיפים לבצע את השינויים בעצמכם, כלי העריכה זמינים עבורכם ברשת 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע.

 

צרו איתנו קשר עכשיו

נתמכים על ידי גוגל

ידידותיים לגולש

נגישים במיוחד למנועי חיפוש

מנוהלים באופן פשוט

ללא עלויות תחזוקה

ללא עלויות איחסון

כוללים דומיין זמני

מגובים באופן שוטף

נפח אחסון גבוה - 10 ג'יגה

שדרוגי מערכת שוטפים

סנכרון מלא עם מוצרי גוגל

סנכרון עם מדיה חברתית

ניתנים לתפעול מכל מקום

ניתנים לתפעול בכל זמן 24/7

מותאמים לכל דפדפן

מותאמים לכל סלולרי / טבלט

לא יקרים