גוגל אפס לעסקים

גוגל אפס (Google Apps) לעסקים

יותר מ-4 מיליון חברות, גופים עסקיים וארגונים משתמשים היום בגוגל אפס.

גוגל-אפס זו חבילת יישומי ענן מבית גוגל המעניקה פתרון מושלם לניהול עסק בכל גודל. החבילה כוללת דואר אלקטרוני לכל עובד בעסק יחד עם דומיין מותאם אישית עבור אתר האינטרנט העסקי, ניהול יומנים לכל עובד, אפשרות שיתוף בין העובדים ואפשרות לעבודה משותפת שלהם על מסמכים ומצגות, ניהול רשתות אינטראנט פנים ארגוניות, ניהול שיחות קוליות או שיחות וידאו בין העובדים מכל ולכל מקום בעולם דרך המחשב או הסמארטפון ויישומים נוספים שניתן להוסיף למערכת ולהתאים לכל מבנה וסוג של ארגון.

חסכון בזמן

כל הנתונים, המסמכים, הקבצים וכל תכתובות הדואר האלקטרוני שלכם מאוחסנים על שרתי גוגל. קבלו גישה מהירה ורוחב פס כמעט בלתי מוגבל לנתונים שלכם מכל מקום בעולם.

ניהול דוא"ל

קבלו דוא"ל עם כתובת  דומיין אישית, שליחת הודעות מיידיות, וידאו צ'אט וצ'אט קולי. קבלו גם גישה לדואר שלך מכל מקום, בכל שעה. סנכרנו עם Android‏, iPhone ו-BlackBerry.

ניהול לו"ז

תזמנו פגישות בקלות. שלבו את היומן שלכם עם מערכת הדוא"ל. שתפו יומני פרויקטים עם עובדים ועמיתים. קבלו גישה ליומן באמצעות המכשיר הנייד. פרסמו יומנים גם באינטרנט.

ניהול

נתונים

העלו ושתפו בקלות קבצי תוכן ומדיה. צרו אמצעי בקרה לגישה מאובטחת לכל עובד. גוגל אפס פועלת בסביבה של כל מערכות הפעלה.

צרו קשר כאן או בטופס בתחתית העמוד

לפירוט עוד תכונות של גוגל אפס...

אבטחה והגנה

בגוגל מקצים משאבים רבים לשמירה על אבטחת הנתונים שלכם. המתקנים המוגנים בכל שעות היממה נמצאים במעקב על ידי צוות אבטחה ייעודי שפועל לפי תקני אבטחה גבוהים ביותר של בדיקות בכל רגע נתון.

נגישות מלאה

קבלו גישה לדואר האלקטרוני שלכם מכל מקום, בכל שעה גם ללא חיבור אינטרנט זמין. נהלו את החשבונות גם מהסמארטפון או הטאבלט שלכם מכל מקום בעולם.

צרו קשר כאן או בטופס בתחתית העמוד

לפירוט עוד תכונות של גוגל אפס...

ארגונים שכבר משתמשים בגוגל אפס