מאפייני גוגל אפס

חבילת Google Apps לעסקים כוללת בתוכה את המוצרים הבאים

קבוצות - Groups

תוכלו לנהל בקלות קבוצות של עובדים או של אנשי קשר כדי שרק החומרים הנדרשים עבורם יהיה חשוף אליהם. עובדים יכולים לשתף מסמכים, יומנים, אתרים, תיקיות משותפות וסרטוני וידאו עם הקבוצה שלהם במקום עם אנשים בודדים. הדיונים או התכתובות של הקבוצה יאוחסנו בארכיון ובכך יתאפשר למשתמשים לחפש ולהציג בקלות דיונים מהעבר ומההווה דרך האינטרנט. חברים בקבוצות יוכלו לקבל גישה לארכיונים ולחפש בהם דואר שנשלח אל רשימות הדיוור שלהם כדי למצוא ביעילות תחומי עניין שונים.

וידאו- Video

שיתוף תכני וידאו מוסיף נופך אישי, משכנע ואפקטיבי יותר לתקשורות מכל הסוגים כגון הדרכות והודעות פנימיות של החברה או העסק שלכם. עם גוגל וידאו תוכלו לשמור על האבטחה והפרטיות של סרטוני וידאו שיצרתם עבור הארגון והעובדים יוכלו לשתף סרטוני וידאו עם עמיתיהם באופן בטוח מבלי לחשוף מידע סודי. לוידאו יש גישה מכל מקום ובכל שעה כי הוא מופעל באופן מאובטח דרך האינטרנט. כך תוכלו לקבל גישה לסרטוני הווידאו של החברה מהמשרד, מהדרך או במשרדי הלקוחות, הספקים וכדומה. גוגל וידאו פועל תחת סוגים שונים של מערכות הפעלה  ובדפדפן במחשבי PC‏, Mac ו-Linux. למעשה כל מי שהשתמש אי פעם ביוטיוב ומכיר את קלות השימוש במערכת יוכל להשתמש בגוגל וידאו באותה הקלות.

מרקטפלייס - Marketplace

גם אם יש לכם את חבילת הבסיס של גוגל אפס, עדיין תוכלו להוסיף אפליקציות מותאמות אישית עבורכם ועבור העובדים שלכם בכדי ליעל תהליכי עבודה. בין אם אתם זקוקים ליישום לניהול קשרי לקוחות, הנהלת חשבונות או ניהול פרוייקטים, גוגל מרקטפלייס תסייע לכם לגלות, לרכוש ולהשתמש ביישומי אינטרנט מובילים שמשתלבים עם Google Apps. השילוב שלהם יפשט את התהליכים העסקיים. כל היישומים מספקים שילובים נוספים כגון סינכרון נתונים עם מערכת  הגוגל אפס שלכם או גאדג'טים יעודיים כדי להרחיב את הפונקציונליות אף יותר. מנהלים יכולים לנהל ספריה יחידה הן של משתמשים והן של יישומים מאותו ממשק כמו עם גוגל אפס ובכך לצמצם את התקורה ולשפר את האבטחה.

להזמנת מערכת גוגל אפס לעסק שלכם- צרו קשר

ענן - Cloud

ענן הנתונים של גוגל מאפשר לכם לאחסן בשרתי גוגל את כל קבצי הנתונים שלכם ולסנכרן אותם עם מסד הנתונים בגוגל דוקס. המערכת מאפשרת גם עריכה בו-זמנית של קובצי Word‏, Power Point ו-Excel, ללא נעילת מסמך או פיסקה. בדומה לגוגל דוקס, קיימת עבורכם היסטוריית תיקונים עבור קובצי Office שמאוחסנים בענן כדי שתוכלו לראות את כל השינויים שנעשו בהם אי פעם וכדי שתוכלו לחזור לגרסה קודמת של מסמך אם לא אהבתם את הגרסה הסופית.

דוקס - Docs

בעזרת דוקס תוכלו לגשת לעבודה מכל מקום ובכל שעה. דוקס מופעל באופן מאובטח דרך האינטרנט כך שתוכלו לעבוד ביעילות במשרד, אך גם מהדרך, הבית או הטלפון הנייד. דוקס תומך בכל הפורמטים הנפוצים של הקבצים. אתם יכולים להעלות ולשתף בקלות קבצים עם כל אחד בחברה. הקבצים בדוקס מגובים כל הזמן. מנהלי המערכת יכולים לנהל את הרשאות שיתוף הקבצים בכל המערכת. בעלי המסמכים לעומתם יכולים לשתף מסמכים או לבטל הרשאות גישה לקבצים שיצרו או ששותפו עמם בכל עת.

ג'ימייל - Gmail

עם ג'ימייל לעסקים כל משתמש יקבל שטח בנפח ‎עצום לאחסון של דואר אלקטרוני והודעות מיידיות. לדוא"ל תהיה גישה מכל מקום, בכל שעה.  הדואר מופעל באופן מאובטח דרך האינטרנט כדי שתוכלו לעבוד ביעילות במשרד, אך גם מהדרך, בבית או דרך הסמארטפון והטבלט גם כשאינכם מחוברים לרשת. בג'ימייל  תוכלו לאתר הודעות במהירות באמצעות החיפוש של Google בתיבת הדואר הנכנס. סינון דואר הזבל המובנה של Gmail יסייע לכם להתמקד במה שחשוב באמת. אם תצטרכו Postini יאפשר לכם להתאים אישית את ההגנות שלכם מפני דואר זבל.

יומן - Calendar

עם היומן המובנה תוכלו להציג יומנים שונים כדי לראות מתי אנשים זמינים. היומן ישלח הזמנות לכולם וינהל את תשובות המוזמנים. היומן משולב במערכת הדוא"ל ושולח לשם תזכורות. אפשר לשתף את היומן עם כלל החברה או עם עובדים מסוימים. יהיה ניתן להציג ולערוך פרטי פגישות, להוסיף אירועים חדשים ולהזמין אורחים דרך מכשירים ניידים וטבלטים. תוכלו אפילו לקבל את ההתראות של היומן בהודעות SMS. תוכלו גם לפרסם יומנים או להטביע אותם בקלות בדפי אינטרנט לשימוש הלקוחות שלכם.

אתרים - Sites

עם גוגל סייטס תוכלו לבנות אתר אינטרנט תדמיתי מעולה עבור הארגון או החברה שלכם. תוכלו גם להשתמש באתר כרשת אינטרא-נט פנים ארגונית ולארגן את כל המידע הארגוני במקום מרכזי. השתמשו באתר כדי לרכז מסמכים, גיליונות אלקטרוניים, מצגות, סרטוני וידאו, מצגות שקופיות ופריטים נוספים ולעזור לצוותים שלכם לשמור על ארגון. האתרים מופעלים באופן מאובטח דרך האינטרנט כך שתוכלו לקבל גישה לדפים של החברה מהמשרד, מהדרך, מהבית ודרך הטלפון הנייד. גוגל אתרים פועל עם כל מערכת הפעלה, פועל בדפדפן במחשבי PC‏, Mac ו-Linux. מנהלי מערכת יוכלו לנהל את ההרשאות השיתוף באתרים בכל חלקי העסק ומחברי תוכן יוכלו לשתף ולבטל את הגישה לקבצים בכל עת.

להזמנת מערכת גוגל אפס לעסק שלכם- צרו קשר

ארגונים שכבר משתמשים בגוגל אפס