איך להרוויח כסף מאתרי גוגל סייטס?

האם תוכלו להרוויח כסף מהאתר שלכם בגוגל סייטס?

התשובה היא חד משמעית כן. הסכומים לא מאפשרים אולי לקנות נדל"ן אבל בסופו של יום בעל האתר מקבל סכום שיכול לכסות לו חופשה אחת בחו"ל או שתיים. תשלום לפי הקלקה - זוהי שיטה מקובלת ברוב האתרים היום. מציעות אותו המון חברות וביניהם גם גוגל, שם השיטה הזו נקראת AdSense, שיטה זו מאפשרת לבעל האתר להכניס פרסומות מתוחכמות שקוראות אוטומטית את תוכן האתר ומשנות את התוכן שלהם בהתאם לתוכן הסובב אותן כך שהסבירות שמי שהתעניין במה שנכתב גם יקליק על מודעה מאותו תחום גדולה. ברגע שלקוח נכנס לאתר ולוחץ על אחת המודעות, לחשבון בעל האתר נכנס סכום קטן שככל שעולות מספר ההקלקות מצטבר והופך לסכום יפה. בסוף כל חודש בעל האתר מקבל מגוגל בהעברה בנקאית את הסכום.

איך אתם יכולים להרוויח מהאתר שלכם?

ובכן, כדי להרוויח כסף (אמיתי) מהאתר שלך אתה צריך לשתול בו מודעות של פרסומות. במידה ואחד המבקרים לוחץ על אחת המודעות הוא מועבר לאתר של המפרסם ואתה בתמורה מקבל מגוגל סכום כלשהוא. ככל שהאתר שלך מעניין ומושך יותר,

הסיכויים שגולשים יתעכבו בו הוא גדול יותר וכשהם יראו מודעה שמעניינת אותם הם יקליקו עליה כדי ללמוד יותר. ונשאלת השאלה, האם אין כאן ניגוד אינטרסים? אם אני רוצה שהם ישארו באתר שלי למה לי לתת לגולשים אפשרות קלה לעבור לאתר אחר בעזרת פרסומות? והתשובה, כמו בחיים, לא כזו פשוטה: יש בעלי אתרים שמודל הרווח שלהם פשוטו כמשמעו בנוי על הפרסומות ששתולות באתר שלהם, כל המטרה של האתר היא להרוויח מפרסומות ולכן בזמן הבנייה שלו יש דגש על העניין ובניית האתר בגוגל יכולה להיות מוכוונת במיוחד למטרה הזו. לעומתם, יש אתרים שלא מכוונים על ידי בעליהם להרוויח מפרסומות ולעיתים שותלים בהם פרסומות כדי לתת קצת יותר "צבע" לאתר, או שאם המידע בהם לא מספיק, הגולש יעבור בצורה נוחה לאתר שמעניין אותו ו"על הדרך" בעל האתר ירוויח עוד כמה שקלים. בשורה התחתונה, בתהליך בניית האתר בגוגל עבורכם, אם תרצו נוכל לשתול בו פרסומות בצורה נכונה שיכניסו לכיסכם עוד קצת כסף.

איך תכסו את ההשקעה שלכם בבניית אתר בגוגל בתוך מספר חודשים?

בהנחה ויש לכם אתר מושקע שמייצר המון תנועה, הווי אומר, מדורג טוב בגוגל ובמנועי החיפוש השונים ויש אליו הרבה כניסות, הרי שדי במאתיים גולשים מתוך אלף שיקליקו על מודעה כזו או אחרת כדי שתרוויח חמישים שקלים בממוצע.

בתוך כמה זמן נכנסים אלף גולשים לאתר? תלוי באתר ובתוכן שבו. יש אתרים עם כניסות בודדות ליום ויש אתרים עם מיליוני כניסות ביום. אם המטרה שלכם היא להרוויח כסף ממודעות באתר - השתדלו להזין לתוכו תוכן איכותי, מעניין ורלוונטי לקוראים!

המודעות של גוגל שיופיעו באתר שלכם יכולות להיראות במגוון צורות וצבעים, כאן תוכלו לראות מספר דוגמאות של מודעות

עדכון: החל מהתאריך 30/5/14 הופסק השימוש בפרסומות אדסנס במערכת גוגל סייטס. למידע נוסף...