עיצוב אתרי גוגל סייטס

בתהליך בניית אתר בגוגל חלק חשוב ומשמעותי הוא - עיצוב האתר.

ניתן לבחור בין עיצוב קבוע מראש ובין עיצוב ייחודי. מייד נסביר על היתרונות שיש בכל סוג של עיצוב אבל לפני כן הקדמה קצרה.

הקדמה - עיצוב אתר בגוגל

עיצוב אתר אינטרנט שנבנה בגוגל ובכלל אמור לגרום לגולשים בו להנות גם אם אינם מביעים עניין מלא בתוכן. למי שכבר הגיע לאתר בגלל התוכן, עיצוב טוב (והכוונה היא לאו דווקא לעיצוב ויזואלי ) תורם ליצירת רושם ראשוני חזק המשפיע על המשך הגלישה באתר. עיצוב אתרים טוב מזמין את הגולש להעמיק ולגלוש לתוך האתר ולהיחשף לתוכן הנלווה והוא אמור לשקף בצורה נאותה את העסק או החברה, אמור להדגיש את התכנים החשובים באתר ואת ההנעה של הלקוח לפעולה באתר כגון קנייה, קריאת מאמר נלווה, או השארת פרטים.

 

עיצוב האתר בהתאם לקהל היעד של האתר ולתחום בו פועל העסק/החברה הוא חובה. בתהליך עיצוב אתר בגוגל מתורגמים ערכי העסק או החברה לשפה עיצובית, תוך בניית חוויית משתמש שלא תשכח במהרה, חוויה זו היא היא המשפיעה על חזרתם של גולשים לאתר שלכם.

 

עיצוב האתר בגוגל ברובו הוא קלאסי ופשוט,  במחקרים שנעשו הסתבר כי עיצוב פשוט ופונקציונאלי, כזה שמדגיש רק את הדברים החשובים באתר הוא הגורם מספר אחת ליצירת חווית משתמש טובה יותר באתר, ראו לדוגמה את האתר של גוגל. לעיתים, בעקבות פנייה של עסקים שעיקר התמחותם היא עיצוב כגון גלריות, סטודיו לצילום וכדומה או בעקבות צורך ספציפי ניתן לעצב את האתר בצרה שמשקפת בדיוק את הלך הרוח של החברה או האדם המזמין, דוגמאות לעיצובים מפורטות בתחתית העמוד.

עיצוב קבוע מראש על ידי שימוש בתבניות באתרים של גוגל

גוגל סייטסמאפשרת ליצור עיצוב מרשים לאתר שלך. לא משנה אם מדובר באתר פנימי לעובדי חברה, אתר עסקי או פשוט אתר למשפחה. ישנם אין ספור תבניות עיצוב לכל מטרה כאשר כל אחת מהן מעוצבת בהתאם לדרישה. ניתן לקבל מספר תבניות מותאמות אישית ולבחור על בסיס התבניות הללו איך יראה האתר שלך. בנוסף כל הזמן מבחר התבניות רק גדל מכיוון שבעלי אתרים שנבנו בכל העולם יכולים לשתף את האתרים שלהם עם כולם.

עיצוב קבוע מראש - יתרונות

עיצוב קבוע מראש - חסרונות

דוגמאות

נא ללחוץ על התמונה כדי לקבל בהגדלה חלק ממגוון תבניות העיצוב שקיימות בגוגל אתרים.

עיצוב יחודי בגוגל אתרים

בניית אתר בגוגל סייטס מאפשרת לכם להכניס לאתר שלך מראה יחודי על ידי שימוש בתבניות מעוצבות שנוצרו על ידי מעצב שבחרתם. לא משנה אם מדובר באתר חברה, אתר לעסק או אתר למועדון כדורגל, לעיתים יש לך דרישות ספציפיות לעיצוב האתר, הלוגו וכדומה. בעזרת גוגל סייטס אפשר להטמיע בכל דף עיצוב יחודי שנבנה על ידכם או על ידי מעצב שמודע לדרישות שהצבתם.

עיצוב יחודי - יתרונות

עיצוב יחודי - חסרונות

דוגמאות

דוגמת עיצוב לאתר למסעדה

דוגמת עיצוב של אתר טיולים

דוגמת עיצוב של אתר לעסק או חברה

דוגמת עיצוב של אתר לקורס / כיתה / קבוצה