שילוב מסמכים וקבצים באתר גוגל

הכנסת מסמכים שונים לאתר

באתר האינטרנט שלכם בגוגל סייטס תוכלו בקלות לשלב מסמכים שיצרתם כמו מצגות, טבלאות אקסל, דפי ציור וכדומה. איך? פשוט טענו אותם לתוך המערכת של גוגל דוקס, ומייד אחר כך יהיה אפשר להטמיע אותם באתר ולערוך אותם מכל מקום בעולם!

גוגל דוקס - Google docs

גוגל דוקס מציע אפשרויות של עריכת מסמכים על ידי משתמשים רבים. מה שיאפשר לא רק לבעל האתר אלא בעצם לכל מי שבעל האתר נותן לו הרשאה לערוך קבצים מסויימים. נניח שפירסמתם עמוד הרשמה לאירוע מסויים באמצעות טופס. אתם רוצה שכל המבקרים באתר יראו את השמות הפרטיים של מי שנרשם ואת המקום בארץ ממנו הם הגיעו - עם הטמעה של גיליון עבודה של גוגל דוקס זאת לא בעיה. דוגמה: זהו טופס לדוגמה בו אתם יכולים להזין את השם הפרטי שלכם ואת שם החיה האהובה עליכם. בסיום לאחר לחיצה על "שלח" ורענון של הדף תראו את הנתונים הללו כולל זמן ההרשמה בטבלה משמאל לטופס.

סוגי מסמכים שאפשר להטמיע באתר שנבנה במערכת של גוגל סייטס

מסמך

אפשר להכניס לאתר שנבנה בגוגל מסמכים שונים או להמיר מסמכי וורד וכדומה למסמך גוגל דוקס.

גיליון אלקטרוני - SpreadSheet

גיליון אלקטרוני הוא חלק נוסף בשירות Google Docs. ניתן לשמור את הגיליונות כקובץ CSV, כקובץ מייקרוסופט אקסל או כקובץ OpenDocument. כפי שברוב גיליונות האלקטרוניים, גם ב-Google Docs יש אפשרות מיון, סידור וחישובים מתמטיים.

תרשים

תרשים הוא איור שנוצר על ידי חישוב נתונים בגיליון האלקטרוני של דוקס. ניתן להציג גרפים שונים מכל הסוגים שישתנו דינאמית אם תעשו שינויים במסד הנתונים (בגיליון האלקטרוני).

מצגת

במצגת ישנן תבניות שונות. העבודה עם שקופיות נוחה וקלה כמו בתוכנת המצגת פאוור-פוינט של מיקרוסופט.

ציור

בתוכנה יש אפשרויות שונות לציור של כל דבר. העבודה יחסית נוחה כמו בתוכנת הצייר של מיקרוסופט.

Untitled form