שימוש ב-Google Sites כאינטראנט

גוגל סייטס צוברת לאחרונה תאוצה כבחירה נהדרת לאינטראנט (רשת העברת נתונים פנים ארגונית). הרשו לנו להציג בפניכם מספר סיבות מדוע Google Sites מצויינת גם כאינטראנט.

עיצוב והתאמה אישית

אם אי פעם עבדתם עם Sharepoint אתם יודעים כמה מכוער האינטראנט יכול להיות. אנחנו כבר לא חיים ב-1995 ואין שום סיבה שרשתות פנים ארגוניות יהיו מכוערות, לא נוחות למשתמש וכאלה שמעסיקות צוותי IT סביב השעון. Google Sites הוא כלי מעולה לעבודה ולהתאמה אישית שכן יש לו גישה לכל פונקציות העיצוב והמיתוג עבור החברה המודרנית: צבעים, פונטים, תמונות, לוגו ורקעים.

אנו בנינו ועיצבנו עשרות אתרי אינטראנט בשנים האחרונות וזה פשוט כיף לתרגם את האופי של החברות השונות לאינטראנט נעים ומזמין.

חיבור מלא לאינטרנט

כל מוצרי Google עומדים לרשותכם וחלקם הגדול נמצא במרחק קליק אחד מהטמעה באינטראנט שלכם. עם כונן Google תוכלו להטביע מסמכים באתר, להציג מסמך במהירות ולהזין נתונים לתוך טפסים אונליין בקלות.

קלות שימוש ותחזוקה

לוקח כחצי שעה בלבד ללמוד לתפעל אינטראנט של גוגל סייטס. הממשק הנוח מאפשר עריכה קלה והוספה של תוכן. אפילו הגאדג'טים קלים להטמעה. אז הקטינו את צוות ה-IT שלכם ופשטו את העבודה כך שרק בעלי התוכן יקחו אחריות על העדכון של החלקים שלהם באינטראנט.

זמינות של 99%, אבטחה ומחשוב-ענן

גוגל ידועה באבטחה חסרת התקדים שהיא מעניקה למוצריה. כשזה מגיע ל-Google Sites אז המצב הוא לא פחות ממושלם כשזה מגיע לאמינות, אבטחה והרשאות. כפתור השיתוף שמופיע בראש כל עמוד בממשק הניהול מאפשר הרשאות פרטניות, עד לרמת הדף הספציפי, של מי שיכול לערוך או לצפות בדף.

אין סוף של תוכן

בנינו אתרים ב-Google Sites עם 5 דפים ואתרים עם 500. הנקודה היא שב-Google Sites ניתן להרחיב את נגישות האתר למספר אינסופי של עובדים ובניית והכנת מספר אינסופי של דפים. אפילו באתרים בני 500 דפים אנו לא מתקרבים למגבלת אחסון שמכילה 10GB + 500MB לכל משתמש בתשלום בדומיין.

עוד על גדלי אתרים בגוגל סייטס

אתר מעוצב היטב עם אלפי דפים וקבצים מצורפים יכול להיות איטי וליצור חוויית משתמש גרועה. אתרים כאלה או חלק מהדפים שלהם יכולים להיות כבויים או זמינים באופן חלקי במשך היממה. אנו ממליצים לחלק אתרים גדולים כאלה לאתרים מרובים ו/או להשבית רכיבי תפריט צד דינמיים כגון בר הניווט אוטומטי והפעילות האחרונה באתר.

זקוקים לאינטראנט? מלאו את פרטיכם בטופס משמאל או פנו אלינו כאן.