תוספים, משחקים וגאדג'טים באתרי גוגל סייטס

תוספים עשירי מדיה (גאדג'טים) ועידכונים שוטפים לאתר שנבנה עם גוגל אתרים

בניית אתר עם גוגל אתרים מאפשרת להוסיף גאדג'טים (תוספים עשירי מדיה) לאתר שלכם מתוך מאגר שמתעדכן כל הזמן (כרגע יש בו 200,062 תוספים שונים)

בעמוד הזה מוצגים תוספים שונים (גאדג'טים) מסודרים לפי נושא עם הסברים.

משחקים

אפשר לשלב ולשבץ באתר שלכם משחקים שונים להנאת הגולשים. אם מדובר באתר שמיועד לילדים הרי שמגוון האפשרויות למשחקים באתר שלכם פשוט לא נגמרות!

חדשות

אתרי אינטרנט שרוצים תמיד להשאיר את הגולשים שלהם עם היד על הדופק בכל הקשור לחדשות, חדשות ספורט, מזג אויר ועוד יכולים לעשות זאת בקלות על ידי שילוב של תוספים תוך כדי בניית האתר בגוגל שמשדרים חדשות חיות אל עמודי האתר!

כלים

ניתן לשלב תוך כדי בניית אתרים בגוגל מגוון כלי עזר לשימושים שונים. מחיפוש טיסות, מחשבונים ועד דירות מאתר יד2 !

תקשורת

כשבונים לכם אתר בגוגל ניתן לשלב בו תחנות רדיו, סרטונים מיוטיוב, קטעי מוזיקה שינגנו אוטומטית או לפי בחירה ועוד המון סוגים של מדיה עשירה!

כספים

שילוב של עידכונים חמים מאתרי בורסות בעולם, ערכי מטבעות שונים וכל דבר שאנשי עסקים זקוקים לו אונליין.

ספורט

עידכונים חמים מאתרי ספורט בארץ ובעולם לפי בחירה!

סגנון חיים

תמונות, מצגות, עדכונים של טיפים וכמעט כל דבר שתעלו בדעתכם אפשר לשלב תוך כדי בנית אתר בגוגל

טכנולוגיה

גוגל פלוס - Google+

בכל עמוד באתר שלכם תוכלו לשלב כפתור "פלוס" של גוגל פלוס. כך יכולים גולשים להמליץ על עמוד שהם אהבו ישירות לחבריהם שמחזיקים חשבון ברשת החברתית "גוגל פלוס".

הנה דוגמה:

להסברים על שילוב הכפתור באתר אנא הכנסו לעמוד: שילוב כפתור פלוס בגוגל סייטס

פייסבוק - Facebook

בכל עמוד באתר שלכם תוכלו לשלב כפתור "לייק" של פייסבוק. כך יכולים גולשים להמליץ על עמוד שהם אהבו ישירות לחבריהם שמחזיקים חשבון ברשת החברתית Facebook.

הנה דוגמה:

להסברים על שילוב הכפתור באתר אנא הכנסו לעמוד: הכנסת לייק של פייסבוק לגוגל סייטס

דברים חדשים

כמו שנכתב בתחילת העמוד. מאגר התוספים שאפשר להעשיר בו את האתר שלכם לא נגמר ומתחדש בכל יום. כשבונים אתר בגוגל, צריך לדעת אילו תוספים קיימים במאגר ולדעת להתאים אותם לרוח האתר, לעיצוב, למידות שלו ועוד... כל זה לוקח זמן ואת הזמן הזה אתם מוזמנים לחסוך: פנו אלינו, אנו נקים לכם אתר בתוך פחות משבוע עם תוספים יחודיים ומעניינים שיתאימו לאתר שלכם בגוגל!  צרו קשר עכשיו!